Eliminacje ustne

Stołeczny Komitet Okręgowy informuje, że eliminacje ustne odbędą się 9 III 2018 roku (sobota) w VIII LO im. Władysława IV, ul. Jagiellońska 38, wg harmonogramu:

 

Komisja I

 

10.00 Dyrda Krzysztof

 

10.30 Klata Jadwiga

 

11.00 Nowakowska Barbara

 

11.30 Piątkowska Maria

 

12.00 Staniszewska Zuzanna

 

12.30 Stępień Kacper

 

13.00 Stopka Oliwia

 

13.30 Zapalska Magdalena

 

14.00 Zieliński Maciej

Salon odrzuconych

Olimpijczycy, którzy nie zostali dopuszczeni do etapu ustnego, mogą obejrzeć swoje prace i porozmawiać z recenzentem na tzw. „salonie odrzuconych” 28 lutego 2019 roku (czwartek) w godz. 15.00-16.00; gmach Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, III piętro, sala 45.

Wyniki części pisemnej zawodów okręgowych

Wyniki części pisemnej zawodów okręgowych zostaną opublikowane we wtorek 26 lutego, ok. 19.00. Z przyczyn technicznych musimy opóźnić planowany termin publikacji wyników; bardzo przepraszamy za niedogodności. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem Olimpiady wyniki części pisemnej powinny zostać opublikowane najpóźniej 26 lutego.

KG OLiJP

"Salon odrzuconych"

Okręgowy Komitet OLiJP w Lublinie uprzejmie informuje, że w czwartek, 28 lutego 2019 roku, w godz. 16 - 17, będzie można zapoznać się z recenzjami prac z pisemnych eliminacji okręgowych. Zapraszamy uczniów, którzy nie zdobyli wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do części ustnej eliminacji,  oraz ich nauczycieli do Instytutu Filologii Polskiej UMCS (II pietro).

Barbara Smutek

Eliminacje pisemne XLIX OLiJP - miejsce i czas rozpoczęcia zawodów w Komitetach Okręgowych

Białystok - Uniwersytet w Białymstoku (sale 47 i 48); Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, godz. 10:00. Zbiórka uczestników na parterze o godz. 9:30.

Bydgoszcz - Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Jagiellońska 18, godz. 9:00.

Gdańsk - Wydział Filologiczno-Historyczny UG, ul. Wita Stwosza 55, aula 1.43, godz. 9:00, zbiórka 8:30.

Katowice - I Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu (ul. Parkowa 1). Rozpoczęcie o godz. 10.00.

II etap - część pisemna

Szanowni Państwo,

zawody okręgowe II etapu OLiJP w Gdańsku odbędą się 16 lutego w auli 1.43 w budynku Wydziału Filologiczno-Historycznego przy ul. Wita Stwosza 55, 

Zawody rozpoczynają się o godzinie 9.00, prosimy o przybycie o godzinie 8.30 z legitymacją szkolną lub dowodem osobistym oraz z przyborami do pisania.

Sekretarz Komitetu Okregowego

Beata Kapela-Bagińska

Eliminacje okręgowe we Wrocławiu - część pisemna

Komitet Okręgowy OLiJP we Wrocławiu informuje, że eliminacje pisemne rozpoczną się 16 lutego 2019 roku w nowej siedzibie Komitetu w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Nankiera 15b we Wrocławiu). Na miejsce zawodów można dojechać spod dworca PKP tramwajami linii 11, 9, 8 (liniami 9 i 8 również spod dworca PKS) do przystanku Hala Targowa.

Zawody pisemne

Mazowiecki Komitet Okręgowy informuje, że zawody pisemne II stopnia OLiJP odbędą się 16 lutego 2018 roku na Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW, ul. Dewajtis 5 w Warszawie, w sali 326, od godz. 10.00 do 16.00.

- 10.00-14.00 - część I - praca z zakresu literatury

- 14.00-14.30 przerwa

- 14.30-16.00 część II - praca z zakresu nauki o języku

Uczestnicy zobowiązani są do zabrania ze sobą dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego) oraz przyborów do pisania.

Strony

Subskrybuj Kanał strony głównej