LAUREACI XLVIII OLIMPIADY

                                     P r o t o k ó ł   w y n i k ó w

XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Konstancin - Warszawa, 11-14 kwietnia 2018 r.

 

 

Lp

 

Imię i nazwisko

Okręg/

Miejscowość

 

Kl.

Spec.

teatrologiczna

Ocena

Ogólna

Lokata

 

2

3

4

5

6

7

 1

Tymon Miller

Warszawa

III

 

89

I

 2

Joanna Frydrych

Lublin

III

 

88

   I

 3

Martyna Sulima Samujłło

Kraków

III

TAK

88

       I

 4

Aleksandra Tuleja

Opole

II

 

88

   I

 5

Jakub Wacławek

Mazowsze

II

TAK

88

   I

 6

Agata Froń

Rzeszów

III

 

86

   II

 7

Joanna Teysler

Łódź

I

 

85

II

 8

Dorota Sokołowska

Litwa

XI

 

85

   II

 9

Paulina Leszczyńska

Warszawa

III

 

84

   II

10

Julia Dudzińska

Kraków

III

 

84

   II

11

Ernest Małkiewicz

Warszawa

III

 

84

   II

12

Jakub Famulski

Wrocław

II

TAK

83

      II

13

Hanna Zonik

Warszawa

III

TAK

83

   II

14

Julia Trykoszko

Szczecin

II

 

83

   II

15

Maciej Raźniak

Katowice

II

 

83

   II

16

Maria Tomaszewska

Szczecin

II

 

83

   II

17

Daniel Machnik

Szczecin

III

 

83

   II

18

Wojciech Mazurek

Lublin

II

 

82

   II

19

Mateusz Materek

Wrocław

II

 

82

   II

20

Kamila Malinowska

Poznań

III

 

81

III

21

Joanna Kalita

Szczecin

II

 

81

   III

22

Zofia Rogala

Warszawa

II

 

80

   III

23

Krzysztof Katkowski

Warszawa

I

 

79

   III

24

Wojciech Budziak

Gdańsk

III

 

79

   III

25

Ewa Mincevičiutė

Litwa

III

 

79

   III

26

Weronika Kopeć

Warszawa

II

 

79

   III

27

Filip Brawata

Opole

II

 

78

   III

28

Paweł Hejza

Bydgoszcz

III

 

78

   III

29

Mira Fecko

Kraków

II

 

78

   III

30

Karolina Krupa

Małopolska

II

 

78

      III

31

Aleksandra Piasecka

Warszawa

II

 

77

   III

32

Iga Trydulska

Warszawa

I

 

77

   III

33

Aleksandra Musiał

Poznań

I

 

77

   III

34

Maciej Walter

Łódź

II

TAK

76

   III

35

Pola Biblis

Gdańsk

I

 

76

   III

36

Michał Marzec

Kielce

III

 

75

   III

37

Ewa Mazgajska

Warszawa

III

TAK

75

   III

38

Aleksandra Niziołek

Rzeszów

III

 

75

   III

39

Maja Mosiewicz

Gdańsk

II

 

75

   III

 

Tytuł laureata otrzymało 39 osób.