Eliminacje pisemne XLIX OLiJP - miejsce i czas rozpoczęcia zawodów w Komitetach Okręgowych

Białystok - Uniwersytet w Białymstoku (sale 47 i 48); Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, godz. 10:00. Zbiórka uczestników na parterze o godz. 9:30.

Bydgoszcz - Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Jagiellońska 18, godz. 9:00.

Gdańsk - Wydział Filologiczno-Historyczny UG, ul. Wita Stwosza 55, aula 1.43, godz. 9:00, zbiórka 8:30.

Katowice - I Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu (ul. Parkowa 1). Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Kielce - budynek Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego  przy ulicy Świętokrzyskiej 21 D (siedziba dziekanatu), sale nr 18-19 (parter), godz. 10:00. 

Kraków - I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Plac Na Groblach 9, godz. 9:30.

Małopolska – gmach Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ul. Podchorążych 2, sala 444, godz. 9.30.

Lublin - aula Wydziału Humanistycznego UMCS w Lublinie (Pl. M. C. Skłodowskiej 4a); zbiórka o 8:45.

Łódź - XXVI  Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa  Kamila Baczyńskiego w Łodzi (ul. Wileńska 22a), godz. 10.00. Zbiórka o 9:30.

Olsztyn - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, ul. Kurta Obitza 1, sala 102. Początek eliminacji o godz. 9.00.

Opole - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu, ul. Osmańczyka 22, Aula (III p.), godz. 9:00, zbiórka o 8:45.

Poznań – sala im. Śniadeckich w Collegium Maius UAM przy ul. Fredry 10; rejestracja Uczestniczek i Uczestników zawodów II stopnia rozpocznie się o 8.10.

Rzeszów - Uniwersytet Rzeszowski, Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa, ul. Rejtana 16 C. Początek zawodów godz. 9.00.

Szczecin - siedziba Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, budynek nr 4, al Piastów 40 B, sala nr 310, godz. 9.30.

Toruń - Collegium Maius UMK, sala 206, Fosa Staromiejska 3, godz. 10:00.

Warszawa - VIII LO im. Władysława IV w Warszawie, ul. Jagiellońska 38, godz. 10.00, zbiórka o 9:30.

Mazowsze - Wydział Nauk Humanistycznych UKSW, ul. Dewajtis 5 w Warszawie, sala 326, godz. 10.00.

Wrocław - Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Nankiera 15b we Wrocławiu, godz. 9.30.

Zielona Góra - Miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze, ul Kilińskiego.

Godzina:  9.00 -  spotkanie członków Komitetu Okręgowego OLiJP z Uczestnikami części pisemnej i ich opiekunami.