HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ - MAZOWSZE

                                HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ – 6 MARCA 2021 R.

         KOMITET OKRĘGOWY MAZOWSZE

Ogłoszenie wyników o godz. 17.00 w pokoju Poczekalnia

 

    KOMISJA I

 

  1. 9.00-9.30        Inka Lis
  2. 9.30-10.00      Aniela Partyga
  3. 10.00-10.30    Urszula Troć
  4. 10.30-11.00   Zuzanna Pasikowska
  5. 11.00-11.30    Zofia Wielgórska
  6. 11.30-12.00    Aleksandra Trojanowska

    Przerwa 12.00-12.15

Porządek ustnych eliminacji okręgowych LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w OLsztynie

Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Olsztynie uprzejmie informuje, że porządek ustnych eliminacji w sobotę 6 marca 2021 r. ( na platformie Google Meet, w domenie @ibl.waw.pl ) przedstawia się następująco :

9.00 – 9.30           Alicja Chodkowska

9.30 – 10.00         Agnieszka Marchlewska

10.00 – 10.30       Kornelia Zofia Bieniek

10.30 – 11.00        Estera Pyszczorska

11.00 – 11.30         Julia Martyniuk

11.30 – 12.00         Laura Anna Gosiewska

12.00 – 12.30         Wojciech Borysewicz

Harmonogram zawodów ustnych 6 III 2021 - KO Rzeszów

                LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

      Harmonogram eliminacji ustnych II etapu LI OLiJP   6 marca 2021
                                            w okręgu rzeszowskim

 

Lp.

Godzina

Komisja I

Komisja II

1.

9.00 – 9.30

Dominika Kontek             

Julia Klarycka                 

2.

Okręgowy etap ustny LI OLiJP

KOMITET OKRĘGOWY W SZCZECINIE

PODZIAŁ NA KOMISJE - ETAP USTNY LI OLiJP

Rozpoczęcie: 9.00; poniżej orientacyjny czas wejścia dla każdego uczestnika

1 komisja: 11 osób
uczniowie:
1. D. Białek 9:00
2. H. Burdzińska 9:20
3. O. Filip 9:40
4. H. Jaskuła 10:00
5. T. Kavetska 10:20
6. N. Kowalska 10:40

Składy komisji

Stołeczny Komitet Okręgowy informuje, że eliminacje ustne odbędą się 6 marca 2021 roku na platformie Google Meet w odpowiednich pokojach wirtualnych (linki zostaną przesłane Olimpijczykom na ich adresy mailowe w domenie ibl.waw), wg harmonogramu:

Komisja I

1. 9.00-9.30 Klaudia Bernacka

2. 9.30-10.00 Weronika Chmielewska

3. 10.00-10.30 Katarzyna Ekes

4. 10.30-11.00 Aleksandra Karaźniewicz

5. 11.00-11.30 Marianna Komornicka

11.30-12.30 – przerwa

Udostępnianie prac

Komitet Okręgowy we Wrocławiu, na życzenie zainteresowanych osób (w pierwszej kolejności uczennic i uczniów, których prace nie przeszły do kolejnego etapu OLiJP), dnia 25 lutego 2021 roku w godzinach od 15:00 do 18:00 udostępni prace i recenzje z części pisemnej II etapu OLiJP. W tej sprawie należy kontaktować się z sekretarzem Komitetu Okręgowego (olijpspdolnoslaski6@ibl.waw.pl), wysyłając wiadomość e-mail z adresu uczestnika w domenie ibl.waw.pl.

Konsultacje - KO Zielona Góra

Komitet Okręgowy w Zielonej Górze informuje, że przewodnicząca KO prof. Małgorzata Mikołajczak i sekretarz KO dr Joanna Wawryk będą pełnić dyżur dla uczestników olimpiady z okręgu zielonogórskiego i ich opiekunów 26 lutego 2021, w godz. 17.00-18.30 na platformie Google Meet. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy: j.wawryk@ifp.uz.zgora.pl.

Strony

Subskrybuj Kanał strony głównej