Etap ustny Olimpiady

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że etap ustny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego odbędzie się 09.03.2019 r. o godz. 9.00 w Internacie (Bursa) Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu, przy ul. Osmańczyka 22.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu ustnego proszeni są o przybycie wcześniej, ok. 8.45.

KO OLiJP

Opole

Ogłoszenie Komitetu Okręgowego OLiJP w Łodzi na temat części ustnej zawodów okręgowych

Okręgowy Komitet Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że część ustna zawodów okręgowych odbędzie się 

09. 03. 2019 r. w XXVI  Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa  Kamila Baczyńskiego w Łodzi (ul. Wileńska 22a). 

Początek zawodów – godz. 09.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie (na godz. 8.45) oraz o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej lub innego dowodu tożsamości

Eliminacje zakończą się około godziny 14.00.

Harmonogram części ustnej

 

eliminacje ustne 2019

Komitet Okregowy OLiJP w Lublinie uprzejmie informuje, że egzamin ustny rozpocznie się o godz. 9 w sobotę 9 marca 2019 roku w Instytucie Filologii Polskiej UMCS.

Zapraszamy uczniów zakwalifikowanych w kolejności alfabetycznej.

1. BAKAN KLAUDIA

2. BŁAZIAK WERONIKA

3. DZIUBICKA ZOFIA

4. KACIK ANNA

5. KACZOR KATARZYNA

6. KORĘBSKA ANNA

7. KOZAKIEWICZ KAROLINA

8. LIS DOMINIKA

9. MAGIER JUSTYNA

10. MAJEROWSKA GABRIELA

11. NOWAK NATALIA

12. OGONOWSKA JULIA

13. OWE-LARSSON MAJA

Harmonogram części ustnej

Harmonogram części ustnej – 09. 03. 2019, godz. 8.30

Pierwsze 3 osoby z każdej listy zapraszamy na 8.30. Osoby na pozycjach 4-6 zapraszamy na 10.00. Pozostałe mogą pojawić się o 11.30. Proszę o zabranie dokumentu poświadczającego tożsamość.

Zespół  1  [sala  nr 117]

Uczestniczki i Uczestnicy:

Karolina Anioł

Maya Machota

Aleksandra Rykowska

Michał Frątczak

Olga Lauba

Sara Miądowicz

Faustyna Ślugaj

Natasza Thiem

 

Udostępnienie prac pisemnych i recenzji

Komitet Okręgowy OLiJP we Wrocławiu informuje, że 1 marca 2019 roku w godzinach od 13:30 do 16:00 będzie można zapoznać się z recenzjami prac z pisemnych eliminacji okręgowych. Prace i recenzje udostępnione zostaną w Instytucie Filologii Polskiej UWr (gabinet 130). Osoby, które zakwalifikowały się do etapu ustnego, będą mogły zapoznać się z recenzjami w dniu ustnych eliminacji okręgowych. 

 

Sabina Świtała

Eliminacje ustne

Stołeczny Komitet Okręgowy informuje, że eliminacje ustne odbędą się 9 III 2018 roku (sobota) w VIII LO im. Władysława IV, ul. Jagiellońska 38, wg harmonogramu:

 

Komisja I

 

10.00 Dyrda Krzysztof

 

10.30 Klata Jadwiga

 

11.00 Nowakowska Barbara

 

11.30 Piątkowska Maria

 

12.00 Staniszewska Zuzanna

 

12.30 Stępień Kacper

 

13.00 Stopka Oliwia

 

13.30 Zapalska Magdalena

 

14.00 Zieliński Maciej

Salon odrzuconych

Olimpijczycy, którzy nie zostali dopuszczeni do etapu ustnego, mogą obejrzeć swoje prace i porozmawiać z recenzentem na tzw. „salonie odrzuconych” 28 lutego 2019 roku (czwartek) w godz. 15.00-16.00; gmach Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, III piętro, sala 45.

Wyniki części pisemnej zawodów okręgowych

Wyniki części pisemnej zawodów okręgowych zostaną opublikowane we wtorek 26 lutego, ok. 19.00. Z przyczyn technicznych musimy opóźnić planowany termin publikacji wyników; bardzo przepraszamy za niedogodności. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem Olimpiady wyniki części pisemnej powinny zostać opublikowane najpóźniej 26 lutego.

KG OLiJP

Strony

Subskrybuj Kanał strony głównej