Zawody ustne - KO Toruń

Okręgowy Komitet Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Toruniu uprzejmie informuje, że sobotnie zawody 6 marca rozpoczynają się o godz. 9. Uczestnicy powinni stawić się trochę wcześniej z legitymacjami szkolnymim. Informujemy, że orientacyjny czas egzaminu ustnego to 20-30 min.

Komisja I: jury: prof.Marzenna Wiśniewaka, prof. Elżbieta Kruszyńska, prof. Iwona Kaproń-Charzyńska.  Uczniowie: Makary Romanowski-Korać,Zuzanna Plutowska, Monika Mordawska, Mikołaj Kostrzewski, Barbara Bojarska, Jan Zielaskiewicz, Jan Biernat, Aleksandra Sobiesiak, Liliana Maciejewska.

Zawody ustne II etapu OLiJP

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy:

  • w dniu zawodów Uczestnik loguje się, korzystając ze swojego indywidualnego konta (w domenie @ibl.waw.pl);
  • odbiera wiadomość e-mail zawierającą dostęp do części ustnej;
  • o określonej godzinie (zgodnie z harmonogramem części ustnej w swoim Okręgu) uruchamia link do wirtualnej sali w aplikacji Meet;
  • włącza kamerę i mikrofon.

                                                                                                          KG OLiJP

Harmonogram eliminacji ustnych OLiJP - KO Opole

Szanowni Państwo, poniżej przekazuję harmonogram sobotnich eliminacji Olimpiady.

1 Julia Ewa Głombik 9.00 9.30

2 Aleksandra Orlikowska 9.30 10.00

3 Michał Julian Oronowicz 10.00 10.30

4 Maksym Sosnowski 10.30 11.00

5 Hanna Szostak 11.00 11.30

6 Marta Szostak 11.30 12.00

7 Oliwia Tatina 12.00 12.30

8 Katarzyna Wołczko 12.30 13.00

Szczegółowe informacje oraz linki do pokoi Meet zostały przekazane uczestnikom na konta w domenie ibl.waw.pl.

Pozdrawiam

Rafał Sawicki Sekretarz KO OLiJP Opole

HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ - MAZOWSZE

                                HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ – 6 MARCA 2021 R.

         KOMITET OKRĘGOWY MAZOWSZE

Ogłoszenie wyników o godz. 17.00 w pokoju Poczekalnia

 

    KOMISJA I

 

  1. 9.00-9.30        Inka Lis
  2. 9.30-10.00      Aniela Partyga
  3. 10.00-10.30    Urszula Troć
  4. 10.30-11.00   Zuzanna Pasikowska
  5. 11.00-11.30    Zofia Wielgórska
  6. 11.30-12.00    Aleksandra Trojanowska

    Przerwa 12.00-12.15

Porządek ustnych eliminacji okręgowych LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w OLsztynie

Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Olsztynie uprzejmie informuje, że porządek ustnych eliminacji w sobotę 6 marca 2021 r. ( na platformie Google Meet, w domenie @ibl.waw.pl ) przedstawia się następująco :

9.00 – 9.30           Alicja Chodkowska

9.30 – 10.00         Agnieszka Marchlewska

10.00 – 10.30       Kornelia Zofia Bieniek

10.30 – 11.00        Estera Pyszczorska

11.00 – 11.30         Julia Martyniuk

11.30 – 12.00         Laura Anna Gosiewska

12.00 – 12.30         Wojciech Borysewicz

Harmonogram zawodów ustnych 6 III 2021 - KO Rzeszów

                LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

      Harmonogram eliminacji ustnych II etapu LI OLiJP   6 marca 2021
                                            w okręgu rzeszowskim

 

Lp.

Godzina

Komisja I

Komisja II

1.

9.00 – 9.30

Dominika Kontek             

Julia Klarycka                 

Okręgowy etap ustny LI OLiJP

KOMITET OKRĘGOWY W SZCZECINIE

PODZIAŁ NA KOMISJE - ETAP USTNY LI OLiJP

Rozpoczęcie: 9.00; poniżej orientacyjny czas wejścia dla każdego uczestnika

1 komisja: 11 osób
uczniowie:
1. D. Białek 9:00
2. H. Burdzińska 9:20
3. O. Filip 9:40
4. H. Jaskuła 10:00
5. T. Kavetska 10:20
6. N. Kowalska 10:40

Składy komisji

Stołeczny Komitet Okręgowy informuje, że eliminacje ustne odbędą się 6 marca 2021 roku na platformie Google Meet w odpowiednich pokojach wirtualnych (linki zostaną przesłane Olimpijczykom na ich adresy mailowe w domenie ibl.waw), wg harmonogramu:

Komisja I

1. 9.00-9.30 Klaudia Bernacka

2. 9.30-10.00 Weronika Chmielewska

3. 10.00-10.30 Katarzyna Ekes

4. 10.30-11.00 Aleksandra Karaźniewicz

5. 11.00-11.30 Marianna Komornicka

11.30-12.30 – przerwa

Strony

Subskrybuj Kanał strony głównej